Blue Rose
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Blue Rose

Странно как кърви душата...Като кървав залез... или кървава симфония...И парченцата й пасват като пъзел. От разбитото й правя сал. Наместо кораб.
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 В какво се превръщат мечтите?!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
BLUE_ROSE
Admin
Admin
BLUE_ROSE


Female
Брой мнения : 299
Age : 41
Registration date : 28.06.2007

В какво се превръщат мечтите?! Empty
ПисанеЗаглавие: В какво се превръщат мечтите?!   В какво се превръщат мечтите?! Icon_minitimeНед Дек 02, 2007 3:23 pm

Имаше такъв филм..... Но, всъщност в какво се превръщат мечтите?!
Върнете се в началото Go down
https://bluerose.bulgarianforum.net
phibi
Цвете
Цвете
phibi


Female
Брой мнения : 119
Age : 35
Registration date : 02.07.2007

В какво се превръщат мечтите?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се превръщат мечтите?!   В какво се превръщат мечтите?! Icon_minitimeПон Дек 03, 2007 8:23 am

Интересен въпрос, който, сигурна съм, малко хора си задават. За съжаление, не съм гледала този филм и мога само да си размишлявам на своя отговорностSurprised В момента се сещам за един цитат от Дамян Дамянов - "Единствена мечта не остарява/ мечта, която втори път не срещаш." ...
Теоретично, и мечтите остаряват(въпреки че едва ли имат срок на годност Rolling Eyes ) - когато съм на 5, си мечтая за кукла като на Ани, на 17 искам полата на Ани, а на 35 вероятно ще искам мъж като нейния. Но (за нуждите на примера) аз не съм получила нито куклата, нито полата. Сега съм на 20(да речем) и не си мечтая ни за едното, ни за другото. Какво се е случило с моите мечти тогава? С голяма доза вероятност са се превърнали в неосъществени желания, които някои ден ще си спомням с носталгични сълзи в очите и въздишки на невъзможност. Или пък ще ги забравя и никога повече няма да се сетя, че в даден период съм искала нещо толкова силно. И мечтите ми ще станат на безполезни късове от искане, например.


Последната промяна е направена от на Пон Дек 03, 2007 9:52 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
BLUE_ROSE
Admin
Admin
BLUE_ROSE


Female
Брой мнения : 299
Age : 41
Registration date : 28.06.2007

В какво се превръщат мечтите?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се превръщат мечтите?!   В какво се превръщат мечтите?! Icon_minitimeПон Дек 03, 2007 8:55 am

confused Май май и аз така мисля...... Но пък от друга страна имам две сбъднати мечти, които ме съпътстват и до днес. И много ме промениха. Станаха част от мен. Някаква по-добра част, с която да се гордея....... А останалите са се пръснали като парченца на стъкло. И остава малката мечта тези мечти да бъдат отново мечти. Защото те са били волята за борба, за живот, за по-добро..... И са се счупили..... Тъжно е.
Върнете се в началото Go down
https://bluerose.bulgarianforum.net
phibi
Цвете
Цвете
phibi


Female
Брой мнения : 119
Age : 35
Registration date : 02.07.2007

В какво се превръщат мечтите?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се превръщат мечтите?!   В какво се превръщат мечтите?! Icon_minitimeПон Дек 03, 2007 9:52 am

Напълно забравих за сбъднатите мечтиLaughing (който си е тъп...Crying or Very sad )...
Права си, Ками, когато една мечта се сбъдне, тя става част от теб, от твоя свят. И се превръща в теб, какъвто си ти във всеки останал момент, с всяка следваща сбъдната или несбъдната мечта.
Тъжно е, че понякога съжаляваме за нещата, които сме искали и получили. Оскар Уайлд го беше казал - "Има две нещастия в живота - да не получиш това, което искаш, и да го получиш"...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





В какво се превръщат мечтите?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: В какво се превръщат мечтите?!   В какво се превръщат мечтите?! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
В какво се превръщат мечтите?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Blue Rose-
Идете на: